Elementy masażu sportowego

Elementy masażu sportowego

Zregeneruj się po treningu
Głęboka relaksacja

Głęboka relaksacja

Optymalne połączenie różnych rodzajów masażu dla uzyskania najlepszego efektu terapeutycznego

Terapia punktów spustowych

Terapia punktów spustowych

Masaż kamieniem kwarcu różowego dla głębokiego odprzężenia i kuracji punktów spustowych

Poprawa stanu psychofizycznego pacjenta

Poprawa stanu psychofizycznego pacjenta

W zależności od potrzeb, masaż może mieć charakter bardziej pobudzający lub wyciszający

Zwalcz przewlekły ból lędźwi

Zwalcz przewlekły ból lędźwi

Masaż likwiduje napięcia mięśniowe, poprawia krążenie oraz dotlenie tkanek

Odmłodzona, ujędrniona i wygładzona skóra

Odmłodzona, ujędrniona i wygładzona skóra

Stosowany regularnie masaż przeciwdziała starzeniu się i wiotczeniu skóry, ujędrnia mięśnie i poprawia stan zdrowia

Przyjemny dotyk ciepłych kamieni

Przyjemny dotyk ciepłych kamieni

Z pomocą kamienia polepszamy przepływ międzytkankowych płynów


Poczuj swoje ciało na nowo

W dzisiejszych czasach szybkiego tempo życia, siedzącego trybu życia powstają sporo dolegliwości ze strony narządu ruchu oraz układny nerwowego. Siedząc przez wiele godzin, nieważne czy na kanapie czy na nawet wyprofilowanym krześle, twój kręgosłup się męczy. Mięśnie i inne tkanki miękkie, które go otaczają są stale napięte usiłując utrzymać stałą pozycję. Te przeciążenia “kumulują się”, a zmęczony organizm nie wstanie temu zapobiec adoptuje się, przez co często nawet nie zauważamy powstałych problemów, cierpiąc na trudności z zasypianiem, apatię, brak energii, bóle w różnych odcinkach kręgosłupa.

Masaż to starożytnia lecznicza forma ukojenia różnorodnych dolegliwości naszego ciała. Terapeutyczny masaż Chi FLOW włącza różne techniki, dzięki czemu wpływa nasze ciało holistycznie. Jest intensywny, mocny, a jednocześnie jest delikatny i płynny. Pod czas masażu używany jest kamień jadeitowy oraz kamień kwarcu różowego dla głębokiego odprzężenia oraz kuracji punktów spustowych. Powierzchnia kamienia jest wyjątkowo gładka, co daje przyjemne odczucie ślizgania po skórze, przepychając płyny podskórne.


Masaż twarzy anti-aging

Masaż twarzy anti-aging to metoda pielęgnacji skóry, która ma na celu zwiększenie jędrności, sprężystości oraz redukcję zmarszczek i innych oznak starzenia się skóry.

Podczas masażu twarzy anti-aging, terapeuta wykonuje delikatne ruchy, które mają na celu poprawienie krążenia krwi i limfy w skórze, co powoduje dotlenienie i odżywienie skóry, a także usunięcia toksyn z organizmu. Masaż również pomaga w stymulowaniu produkcji kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność skóry oraz redukcji zmarszczek.

Masaż twarzy anti-aging to także doskonały sposób na relaks i redukcję stresu. Procedura ta może pomóc w redukcji napięcia mięśni twarzy i szyi, co może przyczynić się do zmniejszenia bólu głowy, zwiększenia zakresu ruchu szyi i poprawy samopoczucia.

POLĄCZENIE Z NATURĄ

Masaż wykonywany na świeżym powietrzu w niesamowitej lokacji pod dwoma palmami z czarującym widokiem na Monchique, znanej góry wybrzeża Algarve. Połączenie z naturą przyspieszy regenerację układu nerwowego oraz polepszy dotlenienie wszystkich organów ciała, sprawi iż poczujesz leczniczą moc natury i powrócisz w pełni sił.

RÓWNOWAGA ENERGII

Unikalny masaż naturalnymi kamieniami podaruje spokój, równowagę, pomoże usunąć napięcie spowodowane stresem lub wysiłkiem fizycznym. Minerał ma uzdrawiające właściwości, łagodzi dolegliwości układu krążenia, zwiększa odporność na choroby, poprawia pamięć, łagodzi stres, nerwowość, sprzyja płodności, usuwa bóle głowy. Starożytna taoistyczna akupresura stosowana dla równowagi energii Yin / Yang, co ma na celu zrównoważenia zdrowia fizycznego i psychicznego, przywraca równowagę w funkcjonowaniu wszystkich narządów.

Przeciwskazania do masażu

Masaż jest cudowną formą relaksacji, łagodzenia dolegliwości bólowych, nerwowych oraz zadbania o siebie. Aby masaż przyniósł tylko korzyści, sprawdź czy to jest bezpieczna forma terapii dla ciebie.