O MNIE


Lena Chi

Lena jest wykwalifikowaną i pełną pasji instruktorką qigong, tai chi i yin jogi oraz certyfikowaną masażystką. Dzięki głębokiemu zrozumieniu fizjologicznych i psychologicznych aspektów ludzkiego ciała, praktyka Leny koncentruje się na wzajemnym połączeniu systemu ciało-umysł-duch, pracując nad poprawą i zrównoważeniem ogólnego samopoczucia. Jest jedną z najbardziej pożądanych terapeutów, której usługi korzystali niektóre z najbardziej znanych osobistości w Polsce, zarówno z dziedziny muzyki, sportu, jak i telewizji. Chociaż jest tradycyjnie wyszkolona, większość jej technik została opracowana dzięki jej własnej kreatywności, intuicji i symbiotycznemu połączeniu technik dzięki czemu możesz cieszyć się prawdziwie oryginalnym doświadczeniem. Jej praktyka jest podróżą samopoznania i transformacji poprzez jej holistyczne i uważne podejście.

  Skierowania aktywnego umysłu na doświadczenie z wyczuciem Chi oraz niestandartowych ruchów, pomaga skupianiu się na obecnej chwili.

  Koncentracja

  Nasza młodość zależy od naszej giętkości.

  Giętkość

  Równowaga zależy od stanu umysłu i kondycji siły mięśni. Ćwicząc od zewnątrz możemy polepszyć naszą równowagę wewnętrzną.

  Równowaga

  Połączenie psychicznej koordynacji z fizyczną powiększa skuteczność naszych działań w życiu codziennym.

  Koordynacja
CHI FLOW
Odkryj swój przepływ

Polepsz swój nastrój

Zaprogramuj siebie na zdrowie, szczęście i osiągnięcie swoich celi

Napraw swoje ciało

Przywróć energię i siłę swojemu ciału, aby cieszyć się i doświadczyć życie w pełni

Jesteś rozwiązaniem

Wszystko czego potrzebujesz już jest w tobie, trzeba tylko wiedzieć jak to wydobyć

Powiedź sobie tak

Praca z własnym umysłem i ciałem przynosi sporo satysfakcji i pewności siebie