Masaż kamieniem

Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej choroba czy ból – to nic innego jak zastój i zatrzymanie energii. Pocieranie powierzchni skóry pomaga więc „udrożnić” kanały przepływu energii i przyspieszyć regenerację, a w rezultacie przywraca prawidłowe działanie organizmu. Jest to ekskluzywny masaż kamieniami półszlachetnymi oraz naturalnym ciepłym olejem.

Do wykonania masażu wykorzystuje się tylko i wyłącznie unikalnych kamieni półszlachetnych takich jak:

Jaspis – jest określany jako matka wszelkich kamieni. Nazwa jaspis oznacza po grecku „cętkowany”. Jaspis to przepiękny kamień, powstający z minerałów – kwarcu i chalcedonu. Uznawany jest za kamień leczniczy. Jest kamieniem który ma bardzo wiele odmian ale wszystkie odmiany zachowują cechy ogólne. Jaspis generalnie jest kamieniem wspierającym i uspokajającym szczególnie dla ludzi żyjących w ciągłym stresie, wzmacnia system odpornościowy, poprawia wzrok i słuch, wspomaga leczenie wątroby, śledziony i nerek, równoważy pracę wszystkich gruczołów dokrewnych a tym samym wyrównuje biopole czyli aurę człowieka.

Kwarc różowy – zwany jest „kamieniem miłości”. Różowa barwa kwarcu wytwarza bardzo ekspansywne pole energetyczne oddziaływające na współczucie, bezinteresowność i altruizm. Pomaga osobom które maja trudności z zaufaniem innym lub noszą w sobie urazę bądź winę. Kwarc różowy wg medycyny alternatywnej łagodzi wszelkie dolegliwości związane z sercem, układem krążenia i cyrkulacją krwi, wspiera system immunologiczny, poprawia pamięć, likwiduje ospałość, sprzyja płodności oraz łagodzi nerwowość, niepokój wewnętrzny i stres.

Sesja masażu pozwala uzyskać dodatkowy efekt regeneracji i odzyskania sił, gdzie poprzez pracę na punktach akupresurowych przywracamy harmonię całego organizmu.