Trening

Taichi & Qigong

Ćwiczenia z Taichi i Qigong mają na celu wzmocnienie, zrównoważenie, rozciągnięcie, skoordynowanie i zintegrowanie lewej strony ciała z prawą, jego górnej części z dolną, a kończyn z wnętrzem. Trening pomaga zintegrowaniu ciała z umysłem. Ruchy ciała współgrają z rytmicznym, świadomym oddechem, wieloma składnikami kognitywnymi i emocjonalnymi, w tym ze skupioną uważnością, zwiększoną samoświadomością, wizualizacją, obrazowaniem i intencją. Pomaga integracji ze społeczeństwem i światem zewnętrznym. Na poziomie osobistym uczy uczy właściwie odczytywać i reagować na sygnały zewnętrzne. 

Trening Indywidualny​

Jeżeli dużo pracujesz i nie masz ani czasu a nie sił na regularne treningi, to mam rozwiązanie dla Ciebie!

Te zajęcia będą dla Ciebie idealną okazją do zwolnienia tempa, uwolnienia napięcia w ciele i skupienia się na oddechu. Yin Joga i Qigong to potężne praktyki, które razem tworzą głębokie poczucie relaksu i równowagi w ciele i umyśle.

Yin joga, Qigong

Yin Joga to bardzo łagodne podejście do jogi, gdzie pozycje są utrzymywane przez dłuższy czas. Dzięki temu można skupić się na uwalnianiu napięcia i poprawie elastyczności ciała. Qigong natomiast to zestaw ćwiczeń pochodzących z medycyny chińskiej, które mają na celu harmonizowanie i rozwijanie przepływu energii w ciele.