Trening

Czego nauczysz się?

Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie, zrównoważenie, rozciągnięcie, skoordynowanie i zintegrowanie lewej strony ciała z prawą, jego górnej części z dolną, a kończyn z wnętrzem. Trening pomaga zintegrowaniu ciała z umysłem. Ruchy ciała współgrają z rytmicznym, świadomym oddechem, wieloma składnikami kognitywnymi i emocjonalnymi, w tym ze skupioną uważnością, zwiększoną samoświadomością, wizualizacją, obrazowaniem i intencją. Pomaga integracji ze społeczeństwem i światem zewnętrznym. Na poziomie osobistym uczy uczy właściwie odczytywać i reagować na sygnały zewnętrzne. 

potrafisz świadomie oddychać, łącząc oddech z umysłem, zmożesz kontrolować stany emocjonalne
świadomie poruszać się w życiu codziennym, likwidując przeciążenie mięśniowe, w tym spowodowane czynnikami stresu
zarządzać środkiem ciężkości dla lepszej koordynacji i stabilności ciała
wizualizować i doświadczać odczucia fizyczne, przenosząc uwagę on wewnątrz – na zewnątrz

Wolność ruchu

Trening Spiralny ChiFlow


Słuchaj swoje ciało

Znajdź chwilę żeby wczuć się w siebie pomimo chaosu codzienności. Twoje ciało odwdzięczy Tobie dobrym samopoczuciem.

Ćwicz codziennie

Aby twoje ciało funkcjonowało dobrze uzupełnij jemu odpowiednią ilość ruchu. Krótki trening na codzień pomoże pobudzić organizm, dzięki czemu będziesz mieć więcej energii niż zwykle.


Trening grupowy

Co piątku możesz wziąć udział w grupowym treningu pod czas którego odblokujesz poszczególne partię swojego cała, wycisz się, zrzucisz zakumulowany stres oraz naładujesz się nową energią na nadchodzący tydzień.

Gdzie?

Av. Miguel Bombarda 5, Portimao

Kiedy?

Co piątku o 10:00, wejście: 12,5 €


trening spersonalizowany

Full Care


Nie masz czasu lub nie wiesz jak zadbać o siebie tak, żeby nie mieć przewlekłej dolegliwości bólowej lub dyskomfort w ciele? Wybierz sesję rewitalizującą, łączącą trening i masaż.

Przepuszczanie Chi przez ciało

Przepuszczanie Chi przez ciało

Skupianie się i odczuwanie dowolnej części ciała porusza obecną w niej energię Chi, tym czasem myślenie o niej z całą pewnością nie poruszy Chi w twojej głowie.
Skierowanie Chi w Dan Tian

Skierowanie Chi w Dan Tian

Stwierdzono wpływ tej praktyki na usuwanie takich dolegliwości jak choroby serca, wątroby, układu trawiennego reumatyzmu i artretyzmu.

Podstawy

Podstawy

Bycie obecnym bez starania się, by cokolwiek zmienić, jest jedną z najtrudniejszych i najgłębszych zasad Tai Chi. W nierobieniu nic nie pozostaje niezrobione.

Korzyści z regularnych ćwiczeń

Korzyści z regularnych ćwiczeń

Jeżeli podjąłeś decyzję by ćwiczyć i ta decyzja jest podpartą działaniem, to jest pierwszy krok w kierunku własnego rozwoju.

Czym jest CHI?

Czym jest CHI?

U człowieka mocne Chi wyraża się jako zdolność do realizowania postawionych celów, brak zablokowań w ciele, lepsze funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Português PT